728*15

Omegle chat Türkiye omegle yeni arkadaslarla tanisma sistemidir omegle chat türkiye tamamen türkçe hizmet vermektedir omegle gibi siteler de Herzaman chat yapabilir yeni dostluklara çok hizli baslayabilirsiniz Isin ilginç yani ise tanistiginiz kisiyi sizin seçmemenizdir.

Yazılı Sohbet veya

336*280

Kullanımı : Omegle.Gen.TR 2010 yılında kurulmuş ücretsiz ve üyeliksiz olarak rastgele yabancılarla yazılı, kameralı ve sesli chat hizmeti veren bir chat servisidir.Kullanımı oldukça basittir. Sitemizdeki ücretsiz uygulamalardan faydalanmak için, bilgisayarınıza adobe flash playerin, bir adet web kameranızın ve mikrofonunuzun olması yeterlidir.Yabancılarla rastgele yazılı chat için ''START A CHAT'' Kameralı ve Sesli Chat için ise ''VİDEO CHAT'' seçeneğini tıklamanız yeterlidir.Omegle.Gen.TR türkçe omegle chat hizmeri vermekte olup, Omegle 'nin ilk Türkiye temsilcisidir.

Omegle ile neler yapılabilir?

Omegle chat ile İstanbul 'dan, Ankara 'dan, İzmir 'den, Adana 'dan, Gaziantep 'ten, Şanlıurfa 'dan, Antalya 'dan, vss Türkiye 'nin dört bir yanından giren insanlarla rastgele olarak sohbet edebilir, arkadaş olabilir, komik şakalarla eğlenebilir, erkek iseniz kız arkadaş, bayan iseniz erkek arkadaş bulabilirsiniz.